Studia Podyplomowe Zarządzanie w Budownictwie

Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej

Rekrutacja

SZANOWNI  PAŃSTWO,

Uprzejmie prosimy o zgłoszenia mejlem na edycję XIX rok 2025 z wykorzystaniem dokumentów z PAKIETU INFORMACYJNEGO (link do dokumentów 2024, NA ROK 2025 ulegną niewielkim modyfikacjom). Umowa w pakiecie ma jedynie charakter poglądowy. Indywidualna, właściwa umowa edukacyjna pojawi się w systemie USOS po zarejestrowaniu i przyjęciu na studia.

UWAGA – studia w 2025 roku odbędą się w formule wyłącznie STACJONARNEJ.

REKRUTACJA W SYSTEMIE ELEKTRONICZNYM PW POZWOLI PAŃSTWU WYGENEROWAĆ WNIOSEK ZGŁOSZENIOWY.

SYSTEM ELEKTRONICZNY PW JUŻ URUCHOMIONY – https://irk.pw.edu.pl/pl/home/SP-2024/

Adresatami studium są absolwenci studiów kierunku budownictwo, architektura, transport, inżynieria środowiska, ale także (za zgodą kierownika studiów) absolwenci kierunków ekonomicznych, finansowych i prawnych – pracujący w budownictwie. O przyjęcie na studia podyplomowe może ubiegać się osoba, która posiada tytuł zawodowy magistra inżyniera lub równorzędny, bądź tytuł zawodowy inżyniera, licencjata lub równorzędny, uzyskany w Polsce lub w innym państwie. W procesie rekrutacji w przypadku przedstawienia przez kandydata dyplomu potwierdzającego ukończenie studiów za granicą, stosuje się zapisy art. 191a ustawy „Prawo o szkolnictwie wyższym” w celu stwierdzenia czy uzyskane wykształcenie uprawnia do podjęcia studiów podyplomowych.

Warunki przyjęcia

O przyjęciu na studia decyduje kolejność dostarczenia:

– skanu podpisanego wniosku z systemu IRK,

– kopii dyplomu ukończenia studiów wyższych,

– umowy,

czyli kompletu oryginałów podpisanych dokumentów do sekretariatu studiów. Uwaga – generowane są umowy z osobami fizycznymi, na płatność jednorazową lub w maksymalnie dwóch ratach. Umowę trójstronną, gdy płatnikiem jest firma, należy pobrać z „pliku informacyjnego”. Podobnie z umową „na działalność gospodarczą”.

Uczestnikami studiów mogą być wyłącznie osoby posiadające wyższe wykształcenie (co najmniej: inżynierskie lub licencjackie).

Limit miejsc: 30 osób.

Ponieważ z doświadczenia wiemy, że większość z Państwa zgłasza chęć uczestnictwa w studiach na kilka dni przed zamknięciem rekrutacji, zachęcamy Państwa do jak najwcześniejszego przesyłania dokumentów, co ułatwi załatwienie niezbędnych formalności i pozwoli uniknąć rozczarowań spowodowanych wyczerpaniem limitu miejsc.

Zapisy

Aby dokonać rejestracji na studia podyplomowe należy w pierwszej kolejności wypełnić elektroniczny wniosek o przyjęcie na studia w systemie IRK, a następnie dostarczyć komplet dokumentów niezbędnych do przyjęcia, które można przekazać na jeden ze sposobów:

1. Przesłanie pocztą lub kurierem na adres:

dr inż. Paweł Nowak p.520

Zakład Inżynierii Produkcji i Zarządzania w Budownictwie
Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej
Armii Ludowej 16
00-637 Warszawa

2. Dostarczenie osobiście – zawsze po uprzednim kontakcie mejlowym z sekretariatem studiów:

mgr inż Marta Paska – Obłoza  (marta.obloza@pw.edu.pl)

e-mail: spzwb.wil@pw.edu.pl

 

Prosimy wpisać na kopercie datę i na wszelki wypadek godzinę dostarczenia.

A pokoje do możliwego dostarczenia dokumentów to:

515 – mgr inż. Marta Paska – Obłoza – Sekretariat Studiów

504 – dr hab. inż. Michał Krzemiński, prof. ucz. – Menedżer Studiów

520 – dr inż. Paweł Nowak – Kierownik Studiów

521 – dr inż. Jerzy Rosłon – Asystent Studiów

225 – Sekretariat Instytutu

111 – Dziekanat Wydziału

oraz całą dobę – portiernia na parterze.

UWAGA: Otrzymanie dokumentów potwierdzimy e-mailem lub telefonicznie.

Lista dokumentów niezbędnych do zapisania się na studia:

  • wypełniony wniosek elektroniczny o przyjęcie na studia podyplomowe
  • kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych (za zgodność potwierdzimy na I zjeździe)
  • podpisane oryginały „Umowy o warunkach odpłatności za studia podyplomowe w Politechnice Warszawskiej”

W przypadku dofinansowania studiów przez Pracodawcę należy dołączyć dokument potwierdzający dofinansowanie oraz jego wysokość – „Umowa trójstronna” – trzy egzemplarze – pakietu informacyjnego.

W przypadku rozłożenia opłaty za studia na raty dodatkowo należy dołączyć „Podanie o rozłożenie opłaty na raty” oraz „Umowę o warunkach odpłatności za studia podyplomowe przy płatności rozłożonej na 2 raty” .

W przypadku braku posiadania wymaganego wykształcenia „około-budowlanego”, należy dołączyć „Podanie o przyjęcie na studia”.

Opłaty

Wysokość opłaty (pełnej) za RA 2024/2025, edycja XIX, wynosi 11800,00 zł (decyzja nr 130/2024 z dnia 13 czerwca 2024 Rektora PW,  uwzględniająca inflację w 2024 r.). 

https://www.bip.pw.edu.pl/Wewnetrzne-akty-prawne/Dokumenty-Rektora-PW/Decyzje-Rektora/2023/Decyzja-nr-139-2023-Rektora-Politechniki-Warszawskiej-z-dnia-31-maja-2023-r

Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na dwie raty. 

Płatności należy dokonywać na rachunek bankowy wygenerowany w systemie USOS, który został dla każdego z kandydatów wygenerowany po zarejestrowaniu przekazanej umowy (przed rozpoczęciem danej edycji).
W tytule płatności prosimy zawrzeć dopisek: Studia Podyplomowe SPZWB.

Faktury

Zapytania odnośnie wystawiania faktur VAT prosimy kierować na adres e-mail: izabela.kaniuka@pw.edu.pl lub  marta.obloza@pw.edu.pl

Copyright © 2016 - Wydział Inżynierii Lądowej, Politechnika Warszawska.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Polityka prywatności.

Frontier Theme